Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pranka(mája,hafla)

17. 2. 2007

Obrazek

Prance její majitelka(mimochodem se jmenuje Stefi a je to moje kámoška.)říká Mája a ve Vatykánu se jí říká Hafla protože tam už jedna Mája je.

Pranka je hafling a má mírnou povahu.Neumí jezdit na jízdárně a cválat na ní už vůbec ne.Je dobře ovladatelná a lechká na čištění.Ráda utíká.Křupavou mrkvičku odmítnout dokáže stejně taky jablka,cukr a bonbóny.Má rada svou majitelku a je rozrušená když nepříde.Udidlo si dává pod jazyk a miluje vyjížďky. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

závody

(Mája, 20. 11. 2009 19:22)

zrovna nedávno jsem viděla Haflu na závodech se Stefi v Mělníku jeli tam dva naše koně Goliáš a Agira ale nakonec se Agira zranila začla kulhat a jel jenom Goliš a Stefi moc štěstí neměla Hafla jí asi pětkrát zastavila před tou samou překážkou

Dlooouho :D

(Mája, 20. 11. 2009 19:14)

No jejda to je dlouho co jsem tohle psala... to jsem jezdila necelý dva roky... vim že to nei pravda a když si čtu tyhle sránky, tak je od pohledu jasný, že je psal začátečník :) To byly časy:) Z Haflinky jsem například poprvé spadla :)
Teď už mám doma svýho poníka, skoro :D Za nedlouho si ho budu přivážet

hloupost

(Áňa, 10. 10. 2008 20:30)

To že Hafla neumí jezdit na jízdárně a cválat na ní už vůbec ne není pravda. Jenom se to s ní musí umět. Například já s ní i skáču bezproblémově 80.